.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

 

 

AYNACIZADE; Konya'da Ayna ve Cam dekorasyon sektöründe tasarımcı ve üretici olarak faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirme amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmakdır.

İşimizi severek yapmamız, müşterilerimizle aramızdaki özel iletişim ve oluşturduğumuz sıkı bağların dışında bizi asıl farklı kılan bu işe gönül vermemizdir. Ayna ve Cama değer katmanın, hayallere hayat vermenin tek gerçek yolunun bu olduğunu düşünüyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kendi bünyemizde bulundurduğumuz tasarım ve üretim servislerimiz sayesinde, hızlı ve ekonomik ürünlerin altına imza atıyoruz.

Ayna ve vitray çalışmalarımız, kalitenin öncelikli olduğu bir üretim anlayışına sahiptir. Herhangi bir mekâna asil, prestijli, sanatsal ve kurumsal tarzda saygın görünümler kazandırmak için çalışıyoruz. Projelerin her aşamasında uzman ekibimiz, düşlerinizdekine en yakın tasarımı gerçeğe dönüştürmek için özen ve disiplinle çalışırlar.

Ayinesi İştir Kişinin, Lafa Bakılmaz...
HEMEN ARA